0

cysiekfcb

mógłbys uzasadnić swoje stanowisko względem wypowiedzi sciaha? Ja sie z nim całkowicie zgadzam o dziwo ;]

mnie natomiast martwi jeden istotny fakt - za Franka bramki z rożnych były zjawiskiem niecodziennym, za to skuteczność z wolnych była prawie perfekcyjna, tutaj sytuacja sie niestety odwróciła :/ a szkoda bo dużo trudniej strzelić bramke po dośrodkowaniu z rożnego niż bezpośrednio z wolnego. No ale tam Barca miała egzekutorów kompletnych, tutaj już niekoniecznie. Xavi ma znakomite uderzenie ale brakuje mu skutecznosci, Messi może egzekwowac wolne raczej tylko z prawej strony i to jak najbliżej '16', o Alvesie nie wspominam bo nawet formy nie może odzyskać a co tu dopiero mowa o stałych fragmentach.. Zastanawia mnie czemu Marquez nie egzekwuje wolnych, przecież ma znakomite uderzenie z obu nóg, co pokazał nie raz w poprzednich sezonach. I o ile mnie pamięć nie myli czy to nie on przypadkierm wygrał konkurs wolnych na jakimś pokazie? Chyba że sie myle to sorry... Keita na razie niech wyprostuje celownik bo trochu krucho u niego z tym. Toure równiez ma znakomnite uderzenie z wolnego, co pokazał nie raz w Monaco, choć bardziej w stylu R.Carlosa niż np. R80 ;]

0

xavi1991

dobrze zrozumiałem, porównujesz sytuacje Pique do sytuacji Fabregasa?

a czy nie powinna liczyć sie forma zawodnika tylko jakieś upodobania czysto osobiste?

nie bronie go, ale w swojej optymalnej dyspozycji jest nie do zastąpienia! Poziomu Xaviego pewnie nigdy nie osiągnie ale nie powiedziałbym czy jest słabszy od Iniesty. Cesc strzela i asystuje - Iniesta asystuje i...no właśnie i co?

0

a może jakieś uzasadnienie?

0

...czeka na jego powrót z Brazylii no i do formy co jest oczywiste, bo na razie jest cieniem samego siebie ;?

0

sezon 05/06 - 19 wygranych z rzędu ! Nieprawdopodobne ! Barca zmiatała praktycznie każdą drużyne w lidze! Takiej serii nie było nawet za Johana ! Ciężko bedzie to powtórzyć...

0

Looky

coś na wzór rm.pl? ;>

zgadzam sie z niektórymi poniższymi ocenami, zgadzam sie że Xavi powinien otrzymać max. zagrał chyba najlepszy mecz w barwach Barcy choć zagrał wiele znakomitych. Wg mnie obecnie najlepsza druga linia na świecie!

0

hahahaha NIE WIERZE O MASAKRA !!! :O aaa cwane kaczki z tych grajków ;DD

0

OLABOGA CO SIE DZIEJE !!! =D

nie ma to jak zacząć z wysokiego C =D

0

jedno jest pewne - w tym meczu zobaczymy wiele bramek ;] myśle że bedzie remis ;]

0

Soltyz

bo ci jajniki pękną

stary nie unoś sie tak, luuuz =]

ale i tak twój koment był idiotyczny, jak i większość twoich ;]

ps. również wyraziłem w ten sposób swoje zdanie ;]

0

Soltyz

to twoje myślenie jest troszku głupawe ;) 'od tego jest bramkarz aby bronić' czemu nie napiszesz tak np o etoo, który zmarnował wyborną sytuacje, również jest od tego aby strzelać bramki, za to mu płacą czyż nie?

0

sciah

obejrzyj sobie jeszcze raz sytuacje po której padła druga bramka dla Betisu i bramka dla Espanyolu ;] Abidal zachowywał sie biernie od początku do konca. Nie mógł nadążyć za pomocnikami, wślizgi, jesli je miał to nietrafione, właśnie w tych obu ostatnich meczach grał najgorzej, w 1 meczu musiał go wyręczać Caceres który jest od niego o niebo szybszy, a w drugim nie asekurował go nikt, Barcelonie sprzyja szczęscie którego nie miała w ostatnich sezonach, gdyby nie ono Abidal posypałby sie doszczętnie. Czekam na dzisiejszy pierwszy dobry mecz w jego wykonaniu, jesli z Szachtarem nie zagra dobrze, to z Atletico tym bardziej !

0

HenryBARCA

ty trzezwy jestes?

gorszej kaszany juz chyba grać nie może więc czekam na jego pierwszy dobry mecz w tym sezonie!

0

fffj

wiesz co?

podziwiam cie ...

podziwiam cie za to że mimo tej nieustannej animozji do ciebie ty nadal obstajesz przy swoim, nic sobie nie robisz z tych ciągłych nagonek .. stanowczy, silny psychicznie, nieustępliwy .. lubie takich ludzi bo sam taki jestem ;) pomijam juz treść twoich komentów bo kazdy komentuje jak potrafi .. choć szkoda ze przedtem tego nie zauważyłem; jesteś oryginalny, chciałeś zostać zapamiętany - udało ci sie to, nie zmieniaj sie a dobrze na tym wyjdziesz ;] chyle czoła, wielki szacun !

@news

podziwiam Leo że nie patrząc sie na bramke za każdym razem trafia tam gdzie chce! Ja może bym sobie trafił 3/10 prób w taki sposób wykonanych =))

0

chyba w szachy..

0

TheMusli

nic dodac nic ująć, oglądałem z uwagą cały ten mecz ;]

jednakże na szczególną uwage jesli chodzi o to spotkanie zasłuzył sobie u mnie jeden tylko zawodnik. jest nim Gennaro Gattuso. Wg mnie piłkarz kompletny. Nikt nie wkłada tyle serca w gre z takim przeciwnikiem co on! Czlowiek-żelazo, twardy, nigdy nie odpuszcza! Wielki wojownik, ogromny szacun dla niego! Wg mnie najlepsza 2 linia w serie a! I co najważniejsze od kilku sezonów na optymalnym, równym, wysokim poziomie!

0

ja chciałbym odnieść sie do karnego w koncówce. Oczywiście był ewidentny. Jest ostatnia minuta spotkania, zawodnik stoi przed szansą na roztrzygniecie losów bardzo ważnego i prestiżowego meczu więc musiałby być idiota żeby kłaść sie na ziemie symulując i ryzykując przy tym żółtą kartke i niepodyktowanie '11'. Szczególnie jesli chodzi o Samuela! Przecież gdyby nie ten faul strzeliłby to z zamkniętymi oczami! W tym wypadku dobra decyzja Cantalejo. Jesli chodzi o bramke dla Espanyolu .. niektórzy obwiniaja jak zwykle Valdesa [podejrzewam że gdyby grzał ławke to i tak byłby przez innych owniniany] kto obejrzy sobie powtórke zauważy że ewidentnie był odpychany łokciem! Wiec w tym przypadku kiepska decyzja Mediny.

Ogólnie dawno nie przeżywałem takich emocji i dobrze. Tak mają wyglądać derby ;]

0

nie mam o nim zdania, napisze tylko tyle że na razie mnie nie zachwycił .. gra kosztem Yaya a to jest jakieś wielkie nieporozumienie!

0

te gogle ma chyba za słabe z deka skoro statystyk pomeczowych nie mógł dostrzec ;]

0

ciah

naprawde uwazasz ze Busquets gra lepiej od Toure? Bo ja nie bardzo. O ile lubie Pepa za jego ogólną osobowość to kompletnie nie rozumiem dlaczego nie uwzględnia Yaya w 1 składzie! Busquets nie jest jeszcze na tym poziomie aby grać w tak ważnych meczach! Wczoraj wypadł średnio, blado w porównaniu choćby z Eidurem. A już totalną abstrakcją jest dla mnie wpuszczanie Keity zamiast Yaya z ławki. Toure, choć gra w defensywie, jest bardziej ofensywny niż Malijczyk. Pod tym wzgledem nie rozumiem trenera, mam nadzieje że to przyniesie jakiś efekt bo na razie wypada mizernie. W ubiegłym sezonie Yaya miał niepodwarzalną pozycje w zespole i bramek Barca nie traciła aż tylu co w obecnym. Wg mnie to piłkarz kompletny. Ehh..

co do ocen .. Abidal zasłużył na 3 max! To co ten pseudopiłkarz wyczynia w ostatnich spotkaniach woła o pomste do nieba! A wczoraj dał popis kompletny! Nie może sie chłopak odnaleźć w tym zespole i czekam tylko kiedy pep to zauważy. Chce zobaczyć Caceresa lub Sylvinho zamiast niego z Atletico!

0

kamil131

meczy to koza

staram sie oglądać wszystkie spotkania czołówki z każdej mocnej ligi w europie ;] obejrzyj sobie choć raz spotkanie Realu, tam szybka kontra idzie cały czas, a Barca niczym stworzy atak chwile schodzi ;] nie twierdze ze to źle ale Pep myli sie w tej kwestii ;]

0

oglądałem wszystkie spotkania Atletico i Realu od pocz. sezonu i wiem że zdecydowanie sie myli ;] ale i tak go uwielbiam =>

0

sastre

no właśnie, a kto wówczas zdobył mistrzostwo? no kto?

0

tylko zeby czasem kochanemu zarządowi nie przyszło do główki odkupić go za kilka lat za kilkadziesiąt baniek! wszystko możliwe ..

0

sciah

dla masqa Benzema to bóstwo, więc o żadnej ironii czy prowokacji nie może być mowy ;]

0

fffj="Obecny najlepszym piłkarzem na świecie jest Petr Cech.Zawodnik klubu Anielskiego FC Chelsea został wybrany w tym roku na najlepszego bramkarza na świecie... "

to the blues pykają se w chmurkach z aniołkami?

0

*Barca po Realu of course ;>

0

Kluivert610

ile mają lat ci bramkarze? bo chyba niedowidze ;]

0

kastylia

dlaczego real nie moze 'dziedziczyć' jak to ująłeś zespołów po Barcelonie tylko odwrotnie? Bo może lfp zależy aby biali sięgnęli 3 x pod rząd po mistrza? Rzadka sztuka to w końcu w hiszpanii nie uwazasz? ;] troche obiektywizmu

0

no tak, masz racje Casillas jest troszke starszy niż Buffon..

ale chodzi mi o umiejętności ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?